KURUMSAL

 

Psikiyatri Uzm.Dr. Semih DİKKATLİ

05.09.1968 yılında Ankara’da doğdu. İlkokul’u Bayrak İlköğretim Okulu’nda, Ortaokul’u Gölbaşı Dr. Şerefattin Tombuloğlu Lisesi’nde bitirdi. Lise son sınıfa kadar bu okulda okuduktan sonra Aydınlıkevler Lisesi’nden 1985 yılında mezun oldu. 1993 yılında GATA Tıp Fakültesi’ni bitirdi.

Aynı yıl Balıkesir 9.Ana Jet Üs Komutanlığı’na tayini çıktı. Buradayken 6 ay İtalya’da yurtdışı görevde bulundu. Eskişehir Hava ve Uzay Hekimliği Merkezi’nde uçuş doktoru eğitimi alarak 1994 yılında bu ünvana hak kazandı.
                
1996 yılında başladığı Ruh Sağlığı ve Hastalıkları ihtisasını 2000 yılında başarıyla bitirerek Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı ünvanını aldı. Bu dört yıllık süre Uyku Sağlığı ve Hastalıkları, Cinsel Problemlerin Tedavisi ve Öift Terapisi eğitimi aldı. Tez konusu olan, ruhsal travma ve ona bağlı hastalıklar ile yas konusunda bilgi ve becerilerini yoğunlaştırdı.
                
2000 yılından 2004 yılına kadar Diyarbakır Asker Hastanesinde Psikiyatri Uzmanı olarak çalıştı. 2004 yılında Etimesgut Hava Hastanesi’ne tayini çıktı. Bir yıl snora Genelkurmay Başkanlığı Sağlık Komutanlı bünyesinde 4 yıl süreyle idari görevlerde bulundu. 2009 yılında atandığı GATA Psikiyatri Kliniğinde Konsültan hekim olarak, yaşlılar ve kronik hastalığa sahip insanlarla çalışırken 2012 başında yarbay rütbesiyle emekli oldu.
                
Tüm hekimlik hayatı boyunca çeşitli, kurs, seminer ve kongrelerle gelişimi için uğraş veren Dr.Semih Dikkatli emekli olduktan sonra da kendini geliştirmek için uğraşlarına devam etmektedir. 2012 eylül ayında Klinik Hipnoterapi eğitimi almış olup hipnoz konusundaki bilgi ve becerilerini arttırmak için planlı eğitimlere katılmaya devam etmektedir.
                
Yurtiçi ve yurtdışı dergilerde ve kongrelerde bildiri ve yayınları bulunmaktadır. Halen evlilik ve sorunları ile ilgili yazdığı bir kitap basım aşamasındadır. Asker ve psikiyatr olarak kazandığı deneyimlerini içeren bir roman ve öykü kitabı çalışması sürmektedir. Yazdığı şiirlerle ilgili oluşturduğu kitabın basımı için çalışmaları sürmektedir.
                
Evli ve iki çocuk babasıdır.  Mesleğim hobim diyerek çalışmaktadır. Halen Bülten Sk.61/3 Kavaklıdere adresinde muayenehanesinde çalışmaktadır.
               
İletişim bilgileri:

Muayenehane Tel: 0312 417 37 39  ve  0312 417 39 80

GSM: 0533 364 62 04

 

Uzm.Dr.Kamuran AKSOY

1961 Razgrad doğumlu olup Bulgaristan Varna Tıp Fakültesi mezunudur. Türkiye'de aile hekimliği uzmanlığı ihtisası yapmıştır. Halen Etlik Aile Sağlığı Merkezinde çalışmakta ve aynı zamanda kurumumuzun da doktorluğunu yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.